درباره ما

درباره آقای چوب

گروه تولیدی آقای چوب با اتکا به تواناییهای متخصصان داخلی و بهره گیری از تجربه شرکت های بزرگ خارجی در زمینه تولید مبلمان و طراحی دکوراسیون داخلی شروع به فعالیت نموده است.
واحد کنترل کيفيت و خدمات پس از فروش از سرآغاز تأسیس شرکت متناسب جدیدترین متد روز دنیا ، فعالیت خود را شروع کرده است ، مواد اولیه با استفاده از روش های کیفیت آزمایی که بر مبنای ISO2859 ، مورد ِ آزمایش قرار می گیرد و پس از تأیید وارد چرخه ی تولید می شود و پس از تولید جهت اطمینان از کیفیت و سلامت ، ناظر کیفی محصول را به بخش بسته بندی و ارسال بار تحویل می دهد .
ما در این مجموعه بر این باوریم تلفیق صنعت و هنر منجر به پدید آمدن بهترین طرح و کیفیت در تولید تمامی محصولات خواهد بود بنابراین مجموعه مدل های شرکت را می توان با سه کلمه کیفیت ، کارایی و طراحی ناب توصیف کرد .
یکی ازمتمایزترین ویژگی های آقای چوب برخورداری از متخصصین و طراحان دکوراسیون می باشد که در صورت تمایل مشتریان ، طراحان ما می توانند با مشاوره رایگان به زیبایی هرچه بیشتر منزل شما کمک کنند.
امید است با یاری خداوند و نظرات و انتقادات مشتریان گرامی همواره در این عرصه نیز رشد کرده و همانند سالیان گذشته رضایت شما عزیزان را بیش از پیش بدست آوریم.